KRMIVÁ - E-SHOP PRE VTÁKY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KRMIVÁ

Tommi Duck & Swans krmivo pre vodné vtáctvo 750 ml

Tommi Duck & Swans krmivo pre vodné vtáctvo 750 ml

Alternatíva voči pečivu. Prikrmujte vodné vtáctvo zdravo a bezpečne! Výsledkom dlhodobej konzumácie pečiva vtákmi je malnutrícia, teda podvýživa, sprievodným javom je oslabený imunitný systém. Kritické obdobie pre prikrmovanie takýmto pečivom je hniezdna sezóna. Vtedy sa negatívne dôsledky prejavia aj na potomstve, pretože mláďatá labutí a kačíc sa kŕmia spoločne s rodičmi, tou istou potravou. V dôsledku pravidelnej konzumácie pečiva majú tieto mláďatá vývinové poruchy. Z nich najviditeľnejšie sú tzv. anjelské krídla. Sú to malé, nedorastené krídelka, ktoré ich navždy uväznia k plavbe po hladine, už nevzlietnu.Špeciálne vyvinuté granule plávajú a po vhodení do vody zmäknú, ale nerozmočia sa. Všetko je zabalené v ekologickom a recyklovateľnom obale.

Zloženie: kukurica, pšenica, rybacia múčka, červená repa, lucerna

Okamžitá dostupnosť
2,50 € Vložiť
Lojové gule bez sieťky s hmyzom a semienkami 10 ks

Lojové gule bez sieťky s hmyzom a semienkami 10 ks

Zmes hovädzieho loja, sušeného hmyzu (mleté múčne červy a kobylky) a semien je výdatnou energetickou bombou pre väčšinu zimujúcich operencov. Vhodné do zásobníkov na gule, ale aj do všetkých typov kŕmidiel. Pochutia si ako sýkorky, tak aj mlynárky, brhlík, ďatle, červienky, sojky či vrabce. Gule môžete skladovať kdekoľvek.

Odporúčame si dokúpiť zásobník na gule alebo si vyrobiť vlastný zásobník z 0,5 l PET fľaše. Nepoužívajte plastové sieťky (gule v sieťkach), dajte prednosť klasickým zásobníkom. Sieťky predstavujú, po vyjedení gule, nebezpečnú pascu, do ktorej sa môžu vtáky zachytiť. Po spadnutí na zem sa môže do sieťky zamotať aj jež alebo iné zviera.

Priemer gule: 5 cm
Obsah balenia: 10 ks gulí
Zloženie: hovädzí loj, pšeničné a ovsenné vločky, sójový olej, slnečnica, sušené múčne červy a kobylky

Nie je skladom
8,00 € Vložiť
Sušené múčne červy

Sušené múčne červy

Sušený hmyz je veľmi vhodným zdrojom bielkovín, ktorý vtáky potrebujú v každom ročnom období. Vítaný a cenovo dostupný doplnok kŕmidlových zmesí.

Váha balenia: 165 g
Veľkosť balenia: sáčok 20 x 13 cm

Okamžitá dostupnosť
7,00 € Vložiť
Šťastná sýkorka: najpestrejšia kŕmidlová zmes 5 kg

Šťastná sýkorka: najpestrejšia kŕmidlová zmes 5 kg

Najpestrejšia kŕmidlová zmes určená pre začínajúcich "vtáčkárov" a wildlife fotografov. Vhodné na pohodlné a plnohodnotné prikrmovanie širokého spektra druhov, na zemi aj na kŕmidlách, na vidieku, v prírode či na okraji mesta. Prilákate brhlíky, vrabce, sýkorky, ďatle, červienky, stehlíky, hrdličky, sojky, zelienky, glezgy, pinky atď. Obsahuje až 11 zdravých prírodných zložiek, ktoré majú vtáky najradšej!

Zloženie: : vlašské orechy (lúpané i celé), slnečnica, proso, repka, sušené múčne červy, pšenica, kukurica, hrach, ryža, strúhanka, ovsené vločky

Balenie: 5 kg v papierovom vreci

Náš vlastný produkt

Okamžitá dostupnosť
17,00 € Vložiť
Šťastná sýkorka: MESTSKÁ ZMES 5 kg

Šťastná sýkorka: MESTSKÁ ZMES 5 kg

Kŕmidlová zmes s vysokým zastúpením slnečnice určená pre mestských operených návštevníkov, najmä sýkorky, vrabce, zelienky, brhlíky, ďatle, sojky a hrdličky. Obsahuje 4 zdravé prírodné zložky, ktoré majú tieto druhy najradšej!

Zloženie: slnečnica, pšenica, vlašské orechy (lúpané), sušené múčne červy

Balenie: 5 kg v papierovom vreci

Náš vlastný produkt

Okamžitá dostupnosť
14,00 € Vložiť
ČERVÍKOVO ZJAVENIE jarná zmes 5 kg

ČERVÍKOVO ZJAVENIE jarná zmes 5 kg

Kŕmidlová zmes s vysokým zastúpením slnečnice a sušených múčnych červov určená pre prikrmovanie v jarných mesiacoch, kedy vtáky kŕmia svoje mláďatá. V Európe ubudlo už viac ako 50 % hmyzu, všade sa pestuje len samá repka, takéto jarné prikrmovanie vtáctva teda naberá na význame. Múčne červy nie sú samozrejme prioritne určené pre mláďatá, ale pre rodičov, ktorí potrebujú viac energie, aby to všetko stíhali. Pšenica je určená zase skôr pre vrabce a holubovité vtáky, aby mali svoje mláďatá čím kŕmiť.

Zloženie: slnečnica, sušené múčne červy, pšenica

Balenie: 5 kg v papierovom vreci

Náš vlastný produkt

Okamžitá dostupnosť
12,00 € Vložiť
Lúpaná slnečnica Lillebro

Lúpaná slnečnica Lillebro

Hodí sa v prípadoch, kedy potrebujete pod kŕmidlom udržiavať poriadok, po lúpanej slnečnici zostanú tak maximálne exkrementy spokojných stravníkov. Lúpaná slnečnica je výdatný zdroj rýchlo dostupnej energie, hodí sa najmä v tuhých mrazoch a okolo silvestrovskej noci. Vtedy to môže byť prvý zdroj pomoci pre vystresované operence blúdiace po desivej noci plnej ohňostrojov.

Nie je skladom
15,00 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky