KŔMIDLÁ - E-SHOP PRE VTÁKY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KŔMIDLÁ

Dekoratívne kŕmidlo KOKOS

Dekoratívne kŕmidlo KOKOS

Ručná práca a prírodný výrobok v jednom! Prekrásne dekoratívne malé visiace kŕmidlo z kokosu a bambusu. Prepracované všetky detaily. Ideálne ako darček, najlepšie na balkón, kde nie sú holuby vítaným návštevníkom kŕmidiel. Na toto kŕmidlo holub nesadne.

Objem: cca 0,4 l
Materiál: prírodný kokos, bambus, drevo
Rozmery: priemery 9 a 14 cm
Váha: 0,13 kg

Okamžitá dostupnosť
15,00 € Vložiť
Kovový zásobník Pfiffikus

Kovový zásobník Pfiffikus

Kovový zásobník na lojové gule s retiazkou na zavesenie. Visiace kŕmidlá sú tie najbezpečnejšie. Lojové gule bez sieťok môžete servírovať vtákom do takýchto efektívnych zásobníkov.

Materiál: kov s náterom
Rozmery: priemer 7 cm, výška 18 cm

Okamžitá dostupnosť
7,00 € Vložiť
Zásobník na lojové gule Hello Sam

Zásobník na lojové gule Hello Sam

Bezpečný zásobník na 3 lojové gule (alebo 3 jablká) vhodný na kŕmenie voľne žijúcich vtákov, navyše z ekologického/recyklovaného plastu.

Lojové gule sú jedno z najvhodnejších krmív pre vtáky. Tuk v lojových guliach dáva voľne žijúcim vtáom šancu na prežitie aj tých najmrazivejších dní. Lojové gule je ale vhodnejšie ponúknuť vtákom v takýchto zásobníkoch ako v sieťke. Sieťka predstavuje pre operence veľké riziko. Môžu sa v nej zachytiť a uhynúť. Zásobník je naopak bezpečný. Ľahko sa otvára a dobre sa čistí.

Rozmery: Ø 5 cm, výška 24 cm
Materiál: recyklovaný ekoplast
Odporúčaná veľkosť lojovej gule: 5 cm
Výrobca: Bird feeder

Okamžitá dostupnosť
7,00 € Vložiť
Kŕmidlo MAJÁK

Kŕmidlo MAJÁK

Cenovo dostupné, ľahko plniteľné, praktické a bezpečné kŕmidlo. Vďaka tomu, že visí, sa k operencom nedostanú mačky ani kuny. Otočením vrchnej časti vzniká otvor pre naplnenie cca 0,5 l semienok. Praktický dizajn umožňuje vtákom sa pohybovať po okraji kŕmidla bez toho, aby si doňho špinili. Odporúčame čistiť v teplej vode 1 x do týždňa.

Objem: 0,5 l
Materiál: recyklovaný plast
Rozmery: 19,5 x 19,5 x 19,5 cm
Váha: 0,17 kg

Okamžitá dostupnosť
11,00 € Vložiť
Kŕmidlo DOMČEK

Kŕmidlo DOMČEK

Šikovné a pekné kŕmidlo umožňujúce ľahké dopĺňanie cca 0,3 kg krmiva cez otvárateľný "komín". Môžete ho nastoknúť na kôl, ale môže aj visieť, v oboch prípadoch bude chránené pred predátormi. Odporúčame čistiť v teplej vode 1 x do týždňa.

Materiál: plast
Rozmery: 20 x 14 cm

Okamžitá dostupnosť
14,00 € Vložiť
Visiace kŕmidlo Maxi

Visiace kŕmidlo Maxi

Jeden z najväčších zásobníkov na semienka a oriešky s objemom 1,5 litra. Oplatí sa, ak máte operených stravníkov viac. Visiace kŕmidlá sú veľmi bezpečné, zaveste ho tak, aby k nemu nevyskočila mačka. Plastová konštrukcia (z polykarbonátu) umožňuje pohodlné časté čistenie, je to dôležitá prevencia proti trichomoniáze (tzv. kŕmidlovej chorobe).

Okamžitá dostupnosť
29,00 € Vložiť
Visiace kŕmidlo CHIFFCHAFF

Visiace kŕmidlo CHIFFCHAFF

Dizajnovo veľmi pekné a bezpečné kŕmidlo. K visiacemu sa žiadny predátor len tak ľahko nedostane. Tým, že je z plastu sa dá ľahko čistiť. Časté čistenie je dôležitá prevencia trichomoniázy.Rozšírené dno zachytáva vypadnuté semienka, z tohto kŕmidla sa menej "trúsi". Holuby sa na ňom neudržia, je to teda vhodná alternatíva prikrmovania na mestských balkónoch, kde prítomnosť holubov prekáža susedom.

Priemer misky 14 cm

Okamžitá dostupnosť
14,00 € Vložiť
Trixie vonkajšie kŕmidlo

Trixie vonkajšie kŕmidlo

Vonkajšie krmítko z odolnej umelej hmoty pre kŕmenie vtáctva so skrutkovacím uzáverom, vďaka čomu sa veľmi ľahko sa plní

Rozmer: Ø 6,9, hĺbka 24 cm (Ø so skladacími tyčovými nožičkami 21,5 cm)
Objem: 450 ml
Farba: transparentná so zeleným uzáverom a zelenými tyčovými nožičkami

Nie je skladom
11,00 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky