VTÁČIE BÚDKY - E-SHOP PRE VTÁKY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

VTÁČIE BÚDKY

Bezpečné vtáčie búdky
Nemáte možnosti alebo čas na výrobu vtáčej búdky? Potom ste tu správne! Ale pozor, nie je búdka ako búdka. V poslednom období sa na trhu objavili rôzne nebezpečné búdky, sklenené, preglejkové, OSB a pod., ktoré sú pre vtáky stávajú smrtiacou pascou. Buď nie sú dostatočne vodotesné, dno je z vonkajšej strany, strieška neprečnieva, alebo sú naopak príliš utesnené s nevhodnou mikroklímou, často nie sú zabezpečené ani proti predátorom či otvárateľné, aby ich človek mohol pravidelne čistiť. Jednou z najvážnejších chýb prevažnej väčšiny komerčných búdok sú bydlá. Vyzerajú ekovýchovne, ale, bohužiaľ, výrazne uľahčujú prístup mačičkám, ktoré potom búdku navštevujú ako svoju špajzu. Naše búdky sú bezpečné, otestované v dlhoročnej ochranárskej praxi. Niektoré typy robíme sami, niektoré nakupujeme u renomovaných a zdatných výrobcov. Ak si chcete búdky vyrobiť svojpomocne, urobte tak s maximálnym úsilím, aby boli kvalitné a bezpečné. Viac sa o postupe a rozmeroch takýchto vtáčích búdok nájdete tu. Ak potrebujete, búdky Vám vieme prísť nainštalovať alebo Vám aspoň poradíme najvhodnejšie miesta.  
Drevená búdka pre sokola myšiara

Drevená búdka pre sokola myšiara

Drevená klasika s ochranným náterom, spojenie estetického dojmu a účelnosti. Profesionálne navrhnuté búdky s vysokou mierou obsadenosti a dlhou životnosťou. Búdka určená prioritne pre hniezdenie sokola myšiara, sokola červenonohého a myšiarky ušatej. Ideálny doplnok a nástroj biologickej ochrany plodín do vašej záhrady ako aj k rozsiahlejším poľnohospodárskym plochám.

Rozmery: 45 x 32 x 32 cm (š/v/h)
Vletový otvor priemer: 13 x 40 cm
Materiál: drevo
Váha: 5 kg
Životnosť: 10 rokov

58,00 € Vložiť
Vtáčia búdka drevená: sýkorník

Vtáčia búdka drevená: sýkorník

Drevená klasika, spojenie estetického dojmu a účelnosti. Profesionálne navrhnuté búdky s vysokou mierou obsadenosti a dlhou životnosťou. Búdka určená prioritne pre hniezdenie sýkoriek, vrabcov a žltochvostov. Ideálny doplnok a nástroj biologickej ochrany plodín do vašej záhrady. A, samozrejme, ideálny darček. Zdvojený výstup pred vletovým otvorom je ochranou pred predátormi (nedočiahnu na mláďatká).

Vletový otvor: 3,2 cm
Rozmery: 17 x 30 x 17 cm (š/v/h), zadná lišta na upevnenie: 5 x 45 cm
Váha: 3 kg
Materiál: drevo
Životnosť: 10 rokov

20,00 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky