KRMIVÁ - E-SHOP PRE VTÁKY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KRMIVÁ

Krmivo pre voľne žijúce vtáky
Hľadáte kvalitné a bezpečné krmivo pre voľne žijúce vtáctvo? Tak to ste tu správne. Sme prakticky jediní výrobca a distribútor kvalitných slovenských zmesí pre voľne žijúce vtáctvo, zmesí, ktoré zodpovedajú našim stredoeurópskym vegetačným podmienkam. V ponuke máme aj krmivo pre hmyzožravce, dokonca pre vodné vtáky. Takže, už žiadne pečivo, to vodnému vtáctvu veľmi škodí! Takmer všetky naše zmesi sú obohatené o hmyziu proteínovú zložku, ktorú je vhodné podávať vtákom v hniezdnom období a máme aj špeciálnu jarnú zmes s vysokým zastúpením sušeného hmyzu. Sme síce zástancovia celoročného prikrmovania, zdôrazňujeme však, že krmivo musí byť čisté a suché, a kŕmidlá musia byť pravidelne dezinfikované, inak sa stávajú zdrojom prvoka rodu Trichomonas, ktorý spôsobuje tzv. kŕmitkovú chorobu, trichomoniázu. Pri kŕmení divého vtáctva je možné využiť aj rôzne chovateľské zmesi, najmä tie s obsahom hmyzu. Máme aj dokrmovacie zmesi určené pre záchranné a rehabilitačné stanice. Špecialitou sú vysoko kvalitné lojové gule s obsahom hmyzu a arašidovej múky. V ponuke máme aj množstvo typov kŕmidiel a zásobníkov na lojové gule. Nepodporujeme predaj lojových gulí v sieťkach.    
ČERVÍKOVO ZJAVENIE jarná zmes 5 kg

ČERVÍKOVO ZJAVENIE jarná zmes 5 kg

Kŕmidlová zmes s vysokým zastúpením slnečnice a sušených múčnych červov určená pre prikrmovanie v jarných mesiacoch, kedy vtáky kŕmia svoje mláďatá. V Európe ubudlo už viac ako 50 % hmyzu, všade sa pestuje len samá repka, takéto jarné prikrmovanie vtáctva teda naberá na význame. Múčne červy nie sú samozrejme prioritne určené pre mláďatá, ale pre rodičov, ktorí potrebujú viac energie, aby to všetko stíhali. Kukurica a pšenica je určená zase skôr pre holubovité vtáky, aby mali svoje mláďatá čím kŕmiť.

Zloženie: slnečnica, sušené múčne červy, kukurica, pšenica

Balenie: 5 kg v papierovom vreci

Náš vlastný produkt

8,00 € Vložiť
Šťastná sýkorka: najpestrejšia kŕmidlová zmes 5 kg

Šťastná sýkorka: najpestrejšia kŕmidlová zmes 5 kg

Najpestrejšia kŕmidlová zmes určená pre začínajúcich "vtáčkárov" a wildlife fotografov. Vhodné na pohodlné a plnohodnotné prikrmovanie širokého spektra druhov, na zemi aj na kŕmidlách, na vidieku, v prírode či na okraji mesta. Prilákate brhlíky, vrabce, sýkorky, ďatle, červienky, stehlíky, hrdličky, sojky, zelienky, glezgy, pinky atď. Obsahuje až 15 zdravých prírodných zložiek, ktoré majú vtáky najradšej!

Zloženie: vlašské orechy (lúpané i celé), arašidy, slnečnica, proso, repka, sušené múčne červy, pšenica, kukurica, sušené hrozno, ľan, hrach, ryža, strúhanka, mak, ovsené vločky

Balenie: 5 kg v papierovom vreci

Náš vlastný produkt

14,00 € Vložiť
Šťastná sýkorka: MESTSKÁ ZMES 5 kg

Šťastná sýkorka: MESTSKÁ ZMES 5 kg

Kŕmidlová zmes s vysokým zastúpením slnečnice určená pre mestských operených návštevníkov, najmä sýkorky, vrabce, zelienky a brhlíky. Obsahuje 5 zdravých prírodných zložiek, ktoré majú tieto druhy najradšej!

Zloženie: slnečnica, vlašské orechy (lúpané), proso, jačmeň, sušené múčne červy

Balenie: 5 kg v papierovom vreci

Náš vlastný produkt

8,00 € Vložiť
Pelety zo sušeného hmyzu 1kg

Pelety zo sušeného hmyzu 1kg

Sušený hmyz je u vtákov navštevujúcich kŕmidlá veľmi obľúbený. Hmyz naberá v strave vtákov na význame najmä na konci zimy, kedy sa už časť druhov pripravuje na hniezdenie. Ponúknite aj vašim operencom takýto výživný a zdravý doplnok k semienkam či zmesiam. Určite sa vám odvďačia svojou pravidelnou návštevou či nebodaj zahniezdením!

Obsah: Sušené múčne červy/ proteíny 21,5 %, tuky 3,2 %
Váha: 1 kg
Balenie: papierové vrece

5,00 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky