FOTOPASCE - E-shop pre vtáky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

FOTOPASCE

Fotopasce na vtáky
Zistiť prítomnosť skryto žijúcich druhov vtákov môžeme aj pomocou vhodne umiestnených fotopascí. A nie len to. Umožnia nám nahliadnuť do tajuplného vtáčieho života, zachytiť nevídané udalosti, strety, lov, dvorenie či párenie. Pri voľbe miesta pre fotopascu však treba myslieť na tri aspekty. V prvom rade etický, nikdy fotopasce neumiestňujeme priamo k hniezdam, kde by dochádzalo k vyrušovaniu vtáctva v ich najcitlivejšom období. V druhom rade, fotopasca môže byť ukrytá pred zrakom nič netušiaceho operenca, alebo si na ňu zvykne, ale ľudskému oku neunikne. Neodporúčame ju preto umiestniť na ľuďmi navštevované miesta. V treťom rade, je potrebné využiť prírodné kulisy, miesta, kde vtáky sadajú. Môže ísť o konáre vo vode, prirodzené „uličky“ v porastoch, trstí, suché konáre a pod.  
Zostava Bird Photo Booth 2.0 a Wifi kamera

Zostava Bird Photo Booth 2.0 a Wifi kamera

Úžasná trojkombinácia, kŕmidlo, fotoaparát a kamera s wifi v jednom balení. Ideálny darček pre každého vtáčkára. Fotobunkou sa spustí nahrávanie videa v 4K 30 Ultra HD kvalite. Vďaka wifi sa dá video sledovať aj v reálnom čase.

Prístroj zaznamenáva fotografie v rozlíšení 16 MP. Vďaka veľmi citlivej detekcii pohybu dokáže zaznamenať každý prílet.

Sledovať, fotografovať a filmovať vtáky v reálnom čase môžete pomocou bezplatnej aplikácie "Bird Photo Booth" vhodnej pre iOS / Android.

Prístroj je odolný voči poveternostným vplyvom s profesionálnou makro šošovkou a UV filtromi. Ovládať sa dá aj na diaľku pomocou bluetooth. Miska je nerezová. Kryt fotoaparátu je vodotesný.

Súčasťou balenia sú aj úchyty na okná, steny, stromy a statív. Kŕmidlo umiestnite prakticky kdekoľvek.

Balenie obsahuje: Fotopascu Bird Photo Booth 2.0, Wifi kameru "Wi-Fi bird cam combo", nabíjačku AC

214,00 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky